Telefon dla zamówień
Najlepszy czas, aby zadzwonić:  23:00 - 7:30
Telefon dla zamówień
Elektro Antyperspirant Polska +48 22 208 3082 więcej
Electro Antiperspirant Portugal +351 30 050 9185
Electro Antitranspirante Brasil +55 61 3181 0453
Electro Antiperspirant Argentina +54 11 5235 7849
Electro Antiperspirant Colombia +57 5 385 1624
Electro Antiperspirant Peru +51 1 640 9469
Electro Antiperspirant México +52 55 8421 4844
Electro Antiperspirant Chile +56 22 979 7798
Electro Antiperspirant USA +1 305 600 2974
Elektro Antiperspirant España +34 910 602 311
Electro Antiperspirant United Kingdom +44 20 3239 0223
Electro Antiperspirant Hong Kong +852 8192 5222
Electro Antiperspirant Australia +61 2 6100 4355
Electro Antiperspirant New Zealand +64 4 889 3958
Electro Antiperspirant Ireland +353 1 442 9227
Elektro Antyperspirant Polska +48 22 208 3082
Elektro Antiperspirant Česko +420 607 607 300
Elektro Antiperspirant Slovensko +421 233 331 042
Електро Антиперспірант Україна +380 44 383 3201
Электро Антиперспирант Россия +7 499 609 1219
Skype HIGHTECH PRODUCTION hightechproduction

O jonoforezie i nadmiernym poceniu się - opinia lekarza

Powyższe urządzenie medyczne Electro Antiperspirant produkowane przez firmę Hightech Production s.r.o. używamy na klinikach Dermatolowenerologicznych Szpitala Uniwersyteckiego św. Anny i Szpitala Uniwersyteckiego w Brnie w leczeniu nadmiernej potliwości już od maja 2013 roku. Po zdobytych doświadczeniach można stwierdzić, że jest to sprawdzone i bardzo wydajne rozwiązanie tego stanu patologicznego, które z powodzeniem może być stosowane zarówno w warunkach klinicznych oraz dzięki łatwej obsłudze i w warunkach domowych.
Mikołaj przynosi prezenty, my przynosimy Ci zniżki! Zamów urządzenie Electro Antiperspirant do 6.12.2023 a uzyskasz rabat aż 40%! Pozbądź się pocenia się na całym ciele raz na zawsze!

Na początku terapii aplikujemy je częściej, dopóki potliwość we wskazanym obszarze całkowicie nie zniknie. Po tym okresie, który trwa około tygodnia, następuje faza utrzymywania tego pożądanego stanu. W zależności od typu pacjenta utrzymujemy dwie lub trzy kolejne terapie co kilka tygodni aż miesięcy do momentu, gdy nadmierna potliwość zaczyna powoli powracać. Leczenie jest przez pacjentów postrzegane pozytywnie, widać gwałtowne ustępowanie problemów, które są spowodowane diagnozą nadmiernej potliwości włącznie znaczącego wzrostu jakości życia dla osób dotkniętych tym schorzeniem.

Prof. Dr. Vladimír Vašků, CSc.
Szef Klinik dermatowenerologicznych Szpitala Uniwersyteckiego
w Brnie i Szpitala Uniwersyteckiego św. Anny w Brnie
Więcej na temat Electro Antiperspirant

Jonoforeza i pocenie się dłoni

Ze względu na to, w jaki sposób potrafią spocone dłonie dokuczać człowiekowi cierpiącemu na hiperhydrozę, był podczas wytwarzania jonoforezy Electro Antiperspirant kładziony szczególny nacisk na szybkie i efektowne usunięcie tej formy nadmiernego pocenia się. Czy już jest nadmierne pocenie się dłoni w Waszym wypadku spowodowane czymkolwiek (stres, strach, zmęczenie itp.), jest jonoforeza Electro Antiperspirant zawsze w stanie rozwiązać te problemy. Terapia tkwi w wprowadzaniu bardzo małej ilości prądu elektrycznego o odpowiedniej częstotliwości do górnej warstwy skóry, w której zajdują się gruczoły potowe. Krótkim działaniem jonoforezy można spocone dłonie wyleczyć już podczas kilka kolejnych procedur. Napięcie podczas terapii waha się między bardzo niskimi wartościami, dlatego nie trzeba się obawiać negatywnych skutków energii elektrycznej. Jedyne, co będziecie czuli podczas terapii, to delikatne mrowienie, do którego się przyzwyczaicie i nie będziecie już na niego zwracali uwagi. Zresztą, jonoforeza Electro Antiperspirant jest zasilana ze zwykłych baterii AA (łącznie z ładowalnymi), co samo w sobie zapewnia duże bezpieczeństwo i jednocześnie niską cenę wykonywanych terapii. Jeżeli pocenie się dłoni dokucza Wam i Waszemu otoczeniu, jonoforeza Electro Antiperspirant na pewno Wam pomoże.

Zamówić urządzenie do jonoforezyWięcej informacji

Jonoforeza przeciw poceniu się
i nieprzyjemnemu zapachu stóp

Zimne, spocone stopy i z nich wypływający przykry zapach stóp potrafią z pewnością dokuczyć nie tylko swemu właścicielowi, ale również jego otoczeniu. Środki, jakimi są dezodoranty, jakościowe skarpety i przewiewne buty wprawdzie zmniejszają skutki nadmiernego pocenia się i nieprzyjemnego zapachu stóp, jednak nigdy nie rozwiążą jego bezpośredniej przyczyny, którą są nadmiernie aktywne gruczoły potowe. Porada jest prosta, pozbądź się pocenia i pozbędziesz się również chłodu i przykrego zapachu stóp. Jonoforeza Electro Antiperspirant jest w stanie na długo zablokować nadmiernie aktywne gruczoły potowe w stopach i w ten sposób rozwiązać jak pocenie się, tak z niego wynikający chłód i nieprzyjemny zapach stóp. Jonoforeza Electro Antiperspirant jest urządzeniem, które potrafi za pomocą słabej energii elektrycznej o odpowiedniej częstotliwości oddziaływać na gruczoły potowe w taki sposób, że nie są one w stanie przez jakiś czas nadmiernie produkować pot. Prostym powtarzaniem procedury raz na mniej więcej 14 i więcej dni potrafisz utrzymać Twoje nogi suche przez nieokreślony czas. Napięcie działające na skórę jest bardzo małe, więc nie musisz się bać żadnych negatywnych skutków połączonych z leczeniem tego typu nadmiernego pocenia się. Zatwierdzenie jonoforezy Electro Antiperspirant jako pełnowartościowego przyrządu medycznego i napęd zapewniany przez zwykłe baterie AA, łącznie z ich wariantami ładowalnymi, wzmagają już i tak wysokie bezpieczeństwo i jakość urządzenia.

Zamówić urządzenie do jonoforezyWięcej informacji

Jonoforeza i nadmierne pocenie się pach

Przed użyciem urządzenia Electro Antiperspirant

Po użyciu urządzenia Electro Antiperspirant*

Nadmierne pocenie się pach, w medycynie nazywane hiperhydroza obszaru aksylarnego, potrafi dokuczyć dużej ilości osób, i to nie tylko w ciepłych miesiącach letnich, ale również podczas całego roku kalendarzowego. Pachy w takim wypadku pocą się nie tylko podczas podwyższonej temperatury otoczenia, ale praktycznie przy każdej okazji. A rozwiązanie jest takie proste. Jonoforeza Electro Antiperspirant potrafi rozwiązać nie tylko pocenie się dłoni i stóp, ale dzięki odpowiednim elektrodom pomoże rozwiązać również nadmierne pocenie się pach. Najpierw za pomocą urządzenia aplikujesz kilka kolejnych kuracji leczniczych, które są w stanie zatrzymać pocenie się pach podczas bardzo krótkiego czasu. Taki stan jest później utrzymywany wykonaniem kuracji leczniczej raz na jakiś czas, żeby pocienie się nie powracało. Jonoforeza Electro Antiperspirant w ten sposób potrafi być fantastycznym pomocnikiem nie tylko podczas pocenia się dłoni i stóp, ale również w wypadku pach. Co więcej, ze względu na to, że jonoforeza Electro Antiperspirant działa nie tylko na klasyczne, ale również ładowalne baterie AA, są koszty funkcjonowania oraz koszty leczenia prawie zerowe.

Zamówić urządzenie do jonoforezyWięcej informacji

Jonoforeza i nadmierne pocenie się głowy
i czoła

Przed użyciem urządzenia Electro Antiperspirant

Po użyciu urządzenia Electro Antiperspirant*

Nadmierne pocenie się głowy jest najbardziej widocznym i uciążliwym typem nadmiernego pocienia się, medycznie zwanym hiperhydroza facjalna, z którym możemy się spotkać. Najczęściej występuje na przedniej części twarzy, konkretnie w obszarze czoła, w tak zwanej strefie T i okolicach nosa. Objawy są zawsze identyczne, jak tylko dojdzie do sytuacji, kiedy nie czujesz się spokojnie, zaczniesz pocić się tak, że pot dosłownie cieknie Ci po twarzy. Sytuacja jest o tyle gorsza, że głowy w odróżnieniu od spoconych dłoni lub stóp nigdzie nie schowasz. Dlatego jest nadmierne pocenie się głowy z punktu widzenia społecznego prawdziwą katastrofą i działa dosłownie dewastująco na pewność siebie w ten sposób dotkniętych osób. Głowa nie poci się tylko podczas kontaktu z okolicą, ale również podczas zwykłych czynności, jakimi są oglądanie telewizji, prowadzenie samochodu, gotowanie i mnóstwo innych. Fakt ten utrudnia działania społeczne i wyraźnie pogarsza jakość życia dotkniętych osób. Jeżeli należysz do takich osób i nadmierne pocenie się głowy przeszkadza Ci w życiu osobistym i podczas kontaktu z okolicą, jest Electro Antiperspirant skutecznym rozwiązaniem, jak pozbyć się tego typu pocenia.

Zamówić urządzenie do jonoforezyWięcej informacji

Jonoforeza i pocenie się pleców, pośladków, brzucha i innych części ciała

Przed użyciem urządzenia Electro Antiperspirant

Po użyciu urządzenia Electro Antiperspirant*

Nadmierne pocenie się, czyli hiperhydroza, nie musi występować tylko na wyżej podanych miejscach. Przeciwnie, ludzi, którzy cierpią na nadmierne pocenie się pleców, brzucha, pośladków, klatki piersiowej i innych części ciała, jest mnóstwo. Na pocenie się nie ma takiego wpływu sama temperatura okolicy, jak szybkie przejście z chłodnego do wygrzanego otoczenia lub jakakolwiej sytuacja stresująca. Latem na przykład z klimatyzowanego samochodu na zewnątrz a zimą na odwrót przejście z chłodnego środowiska zewnętrznego do wygrzanego budynku lub środka transportu. Jonoforeza Electro Antiperspirant potrafi rowiązać jakikolwiek typ pocenia się, dzięki odpowiednim adapterom możesz więc rozwiązać też pocenie się pleców, brzucha, pośladków, klatki piersiowej i mnóstwa innych części ciała. Na początek za pomocą urządzenia aplikujesz kilka kuracji leczniczych pod rząd, które są zdolne zatrzymać pocenie się w bardzo krótkim czasie. Stan ten później utrzymujesz przeprowadzając kuracje lecznicze raz na jakiś czas, by pocenie się nie powróciło. Jonoforeza Electro Antiperspirant potrafi w ten sposób być doskonałym pomocnikiem w rozwiązywaniu nadmiernego pocienia się jakiejkolwiek części ciała.

Zamówić urządzenie do jonoforezyWięcej informacji

Jonoforeza i zimne dłonie i stopy

Przed użyciem urządzenia Electro Antiperspirant

Po użyciu urządzenia Electro Antiperspirant*

Zimne dłonie i stopy są samodzielnym rozdziałem bezpośrednio związanym z nadmiernym poceniem się tych części. Mnóstwo ludzi z nadmiernym poceniem się kończyn wierzy, że zimne dłonie i stopy są w ich wypadku spowodowane niewystarczającym przepływem krwi w kończynach. Jeżeli jednak cierpisz na nadmierne pocienie się dłoni i stóp, chodzi o coś innego. Wiadomo, że wszystkie ciecze, czyli również pot, są bardzo dobrymi przewodnikami termicznymi. I to tak dobrymi, że przekazują temperaturę okolicy mniej więcej 20x szybciej, niż powietrze. Jeżeli są Twoje stopy i dłonie nieustannie pokryte potem, bardzo szybko dostosują się do temperatury okolicy. Temperatura okolicy jednak rzadko przekroczy temperaturę Twojego ciała, czyli 37°C. W takim wypadku poczujesz na dłoniach i stopach nieprzyjemny chłód. Kiedy jednak temperatura okolicy zbliży się do wartości 37°C, będziesz się pocił, jednak zimne dłonie i stopy znikną. Jeżeli nie chcesz przeżywać takie nieprzyjemne uczucia do końca życia, rozwiązanie jest bardzo proste. Jonoforeza Electro Antiperspirant pozbawi Cię nadmiernego pocenia się a razem z nim definitywnie znikną też zimne dłonie i stopy.

Zamówić urządzenie do jonoforezyWięcej informacji