Wybierz część ciała, którą chcesz poddać zabiegowi

Dzięki nam, potliwość zastawiła się tysiącom klientom.

Kup urządzenie do 05/19/2024 i otrzymaj 40% zniżkę oraz bezpłatną dostawę.

Jonoforeza przeciw poceniu gdziekolwiek na ciele

Jonoforeza na jakiekolwiek pocenie

Patentowane jonoforezy Electro Antiperspirant posiadają unikalną technologię która robi z nich to czym są od roku 2010. Czyli pierwszym i stale jednym rozwiązaniem nadmiernego pocenia na świecie, które pomogło podczas testu klinicznego absolutnie wszystkim ludziom którzy z niego korzystali (link na kliniczne studia). Jako jedyne urządzenia na jonoforezę Electro Antiperspiranty działają na jakiekolwiek silne pocenie wywołane czymkolwiek, wraz z poceniem stresowym.

 

Nie jest to ale tylko bezkonkurencyjna efektywność, która robi z Electro Antiperspirantów jednoznaczny numer 1 na rynku produktów przeciwko nadmiernemu poceniu. Electro Antiperspiranty  jest możliwe ponownie jako jedyne zastosować prawie na wszystkie części ciała a to dzięki anatomicznym adapterom, które wraz z nimi można zakupić.  Dzięki temu patentowane jonoforezy Electro Antiperspirant  zyskały uznanie więcej niż 150.000 klientów, którzy dzięki nim raz na zawsze rozwiązali problemy  które nadmierne pocenie powodowało w ich życiu.

 

Ludzie głosujący na niezależnym serwerze www.iontophoresis.reviews, udostępniają doświadczenia z wielu urządzeń na jonoforezę a na Electro Antiperspiranty głosują jako jednoznacznie najlepsze z puntku widzenia długości a szybkości efektu, a delikatności terapii dla skóry. Każdy Electro Antiperspirant jest certyfikowanym urządzeniem medycznym i jako taki spełnia te najsurowsze kryteria bezpieczeństwa a efektywności które mogą być osiągnięte. Jeśli poważnie myślisz o rozwiązaniu problemu nadmiernej potliwości w dowolnym miejscu na ciele, Electro Antiperspiranty są jednoznaczną odpowiedzią na problemy, które Tobie nadmierne pocenie powoduje w życiu. Wszystko gwarantowano gwarancją zwrócenia pieniędzy w przypadku niezadowolenia.

Instrukcja użytkowania adapterów anatomicznych

Adaptery pod pachy

Adapter głowicy

Specjalny aplikator

Adapter na czoło

Specjalny adapter do leczenia nadpotliwości twarzy.

ZATRZYMAJ POCENIE SIĘ DOWOLNEGO MIEJSCA NA CIELE W CIĄGU ZALEDWIE 1 TYGODNIA NAWET NA 11 MIESIĘCY!

 

 Wybierz miejsce, w którym chcesz pozbyć się nadmiernej potliwości  lub Kup Electro Antiperspirant