Wybierz część ciała, którą chcesz poddać zabiegowi

Skorzystaj z 40% zniżki na Electro Antiperspirant

i zażyj swoje pierwsze lato w suchu! Jeszcze tylko2 dni!

Nadpotliwość - nadmierne pocenie się

Nadmierne pocenie się jest typem schorzenia, które z większej części można nazwać schorzeniem wrodzonym. Jest udowodnione, że jeżeli na nadmierne pocenie się (hiperhydrozę) cierpiał ktoś z krewnych, jest tutaj niemałe prawdopodobieństwo, że ta nieprzyjemna diagnoza pokaże się też u Ciebie. Jeżeli zawsze pocisz się też, kiedy nie jesteś zdenerwowany i podczas przyjemnych temperatur więcej, niż jest normalne, jeżeli masz stale zimne i wilgotne dłonie i stopy, i jeżeli nawet kiedy tylko pomyślisz lub jesteś nerwowy Twoje dłonie nagle stają się wilgotne, mówimy o tzw. pierwotnym typie hiperhydrozy. Hiperhydrozę lub nadmierne pocenie się można dalej podzielić według dotkniętych obszarów. Mogą nam się nadmiernie pocić dłonie, stopy nóg lub dłonie i stopy jednocześnie. Kolejnym dotkniętym obszarem mogą być pachy. Jak widzisz, nadmierne pocenie się rzeczywiście jest schorzeniem, znanym przez lekarzy już przez długi czas. Blokacja jego przejawów i doprowadzenie wyżej wymienionych obszarów do takiego stanu, by dotknięty osobnik mógł spokojnie podać rękę, nie pojawiały mu się stale nieładne "koła" pod pachami i nie miał stale wilgotnych i zimnych stóp, była jednak do niedawnych czasów skazana na ryzykowną operację z mnóstwem efektów ubocznych.

Jak już było powiedziane, leczenie hiperhydrozy było do niedawnych czasów wyłącznie sprawą zamożnych klientów, którzy mogli sobie pozwolić na płacenie nawet dziesiątek tysięcy złotych corocznie, i co więcej, tylko za rozwiązania tymczasowe bez jakiejkolwiek gwarancji skuteczności. Operacja usuwająca nadmierne pocenie się jest znowu na tyle ryzykowna, że ją z czystym sumieniem nie można polecić nikomu. Co więcej, jej efekty uboczne, do których należą zaburzenie rytmu serca oraz tzw. pocenie kompensacyjne, które prawie zawsze po jakimś czasie pojawi się na innym miejscu i w pełnym nasileniu, są na tyle częstym zjawiskiem, że operacja w zasadzie problem hiperhydrozy nie rozwiązuje, a często jeszcze go pogarsza. W przeciwieństwie do tego nie tylko wyłącznie pozytywne efekty, ale szczególnie zdolność do zupełnego zatrzymania pocenia się dotkniętych miejsc są w wypadku jonoforezy znane dzisiątki lat a jej stosowanie stało się dzięki urządzeniu Electro Antiperspirant wygodną i przyjemniejszą sprawą, niż było na jej początku. Jonoforeza Electro Antiperspirant została opracowana we współpracy z fachowcami w dziedzinie dermatologii, a szczególnie w kooperacji z samymi pacjentami. Dzięki temu mogło powstać urządzenie nowej generacji, które potrafi usunąć nadmierne pocenie się szybko, efektownie i we własnym domu. Obecnie jest jonoforeza Electro Antiperspirant z powodzeniem używana przez pacjentów i lekarzy na wszystkich kontynentach świata, a jej rezultaty są zachwalane. W gruncie rzeczy można powiedzieć, że jeżeli jest urządzenie używane odpowiednio, to dochodzi do usunięcia nadmiernego pocenia się dłoni, stóp lub pach z 100% skutecznością.

Takich efektów można osiągnąć tylko dzięki innowacyjnej i jedynej w swoim rodzaju konstrukcji urządzenia i doskonałej kooperacji z pacjentami. Również z tego powodu jest przez producenta, firmę Hightech Production, oferowana 50-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w wypadku, że urządzenie nie rozwiąże Państwa problemów. Po prostu można powiedzieć, że nie wydacie Państwo ani jednej złotówki, jeżeli terapia za pomocą Electro Antiperspirantu nie pomoże. Czy już chodzi o nadmierne pocenie się dłoni rąk, stóp lub samych pach. Czy już jest nadmierne pocenie się spowodowane czymkolwiek (tak, również stresem), jest jonoforeza Electro Antiperspirant przygotowana zawsze szybko, bezpiecznie i ze skutecznością, która do tej pory jest na skalę światową nieporównywalna, rozwiązać ten problem. Używając słów jednego z największych fachowców w dziedzinie dermatologii: "Możemy się albo smarować maściami i być nieszczęśliwymi, albo wybrać Electro Antiperspirant i pozbyć się nadmiernego pocenia w tydzień." Po prostu można powiedzieć, że jeżeli:

1) Chcesz mieć 100% gwarancję funkcyjności?
2) Chcesz mieć 100% gwarancję bezpieczeństwa?
3) Chcesz mieć urządzenie w domu następnego dnia?
4) Żądasz błyskawicznego rozpatrzenia ewentualnej reklamacji?
5) Żądasz szybkiej pomocy serwisowej w wypadku awarii urządzenia?
6) Chcesz nowoczesne urządzenie, które spełniło najostrzejsze kryteria UE z ostatnich czasów?
7) Chcesz, aby urządzenie wytrzymało jak najdłużej a koszty jego użytkowania były minimalne?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiesz TAK, wybrałeś sobie Electro Antiperspirant, konkurencja nic z tego nie oferuje, ale to z pewnością stwierdzisz sam podczas porównywania ofert.